UHF мітки на метал – вірний вибір серія Atom, Dolphin, Everest

UHF метки на металл

UHF мітки на метал і їх монтаж або вбудовування – часто буває складним вибором для непідготовленого в цьому відношенні інтегратора. Металеві поверхні відбивають енергію, що випромінюється RFID зчитувачі, і створюють перешкоди для антени RFID мітки, що означає, що тег не може прийняти харчування і передати інформацію; однак певні мітки RFID можуть працювати на металевих поверхнях. Серія UHF міток Atom, Dolphin, Everest мають запатентовану технологію, яка дозволяє UHF мітках працювати при монтажі на металеві поверхні і навіть вбудовуватися в металеві вироби. Тому при виборі правильного RFID обладнання для свого застосування, Вам не потрібно турбуватися про перешкоди від металу.

Галузі використання UHF мітки на метал

RFID мітки на метал ідеально підходять для відстеження активів і інструментів в медицині, ноутбуків і серверів в сфері інформаційних технологій (IT), промислового виробництва, нафтогазопроводів, ідентифікації транспортних засобів та багатьох інших галузях. Завдяки новітнім розробкам в технології RFID, можливі застосування анти металевих RFID-міток є ширшими і простими, як використання звичайних клейких міток.

Серія Atom UHF міні мітки на метал

Серія Атом відрізняється найменшими розмірами, габарити найменшої позначки – діаметр 5мм. Це міні UHF мітки прихованого, що вбудовується, накладного типу. Використовуються для відстеження інструменту, відстеження медичних інструментів, управління медичними пристроями, управління хірургічними інструментами, відстеження невеликих активів, відстеження ІТ і ноутбуків, вбудованої ідентифікація болтів, відстеження зброї.

Серія Dolphin корпусні бюджетні UHF мітки на метал

Економна серія міток з дальністю читання -3-5 метрів. Ідентифікація шасі транспортних засобів і причепів, управління логістикою, відстеження приладів, відстеження піддонів, RTI управління, ідентифікація стійок зберігання, управління ІТ-активами, ідентифікація серверів, медичне обладнання.

Серія Everest UHF мітки з високою дальністю читання

Найдовша відстань читання міток до 11 метрів. Відстеження сміттєвих контейнерів, відстеження транспортних засобів, ідентифікація медичного обладнання, відстеження інструментів, управління ІТ / телекомунікація, відстеження обладнання, відстеження зброї.